fbpx
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Nedir ?

Eşya depolama konusunda yapmış olduğumuz verimli çalışma sistemimizle eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edebilmekteyiz.Yıllardır eşya depolama konusunda müşterilerimize eşyalarını tam ve eksiksiz bir şekilde teslim ettik.Ulutaş nakliyat ev eşyası,ofis eşyası,parça eşya vb. saklamak istediğiniz tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde 7/24 saat güvenlikli,rutubetsiz depolarımızda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Peki eşyalarınızı alırken neler yapıyoruz beraber okuyalım…

Depolanacak eşyalarınız için kaç ay depoda duracağına ait depolama sözleşmesi yapılmaktadır.
Taşınacak tarihte eşyanız için belirlenen kamyon yada kamyonet bulunduğunuz apartmana yanaşır.
Eşyalarınız size gönderilen ekibin içerisinde olan ekip şefi tarafından kontrol edildikten sonra gerekli tüm malzemeler daireye çıkarılır.

  • Eşyalarınız önce sizin kolileyemediğiniz ufak eşyalardan başlayacaktır.Ufak eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kolilenip hangi odadan alındıysa oda ismi ile numaralandırılır.
  • Kitaplarınız için ayrı koliler yapılıp paketlenir.
  • Mutfak Eşyalarınız ( TABAK,BARDAK,KAVANOZ,TENCERE vb. ) beyaz graft kağıt malzemesiyle özenle kolilere yerleştirilir ve isimlendirilerek numaralanır.
  • Mobilyalarınız ( DOLAP,KONSOL,VİTRİN vb. ) önce graft kağıtlarla ambalajlandıktan sonra patpatlı naylonla sarılıp streçle kaplanır.
  • Dolap ve diğer mobilya eşyalarınızın kulpları sökülüp o şekilde ambalajlanır.
  • Beyaz eşyalarınız ( BUZDOLABI,ÇAMAŞIR, BULAŞIK MAKİNASI,KURUTMA MAKİNASI vb.) graft kağıtla ambalandıktan sonra öze patpat naylonla sarılıp streç ile kaplanır.
  • Koltuk Takımı ( berjen,çekyat vb.) eşyalarınız önce streçlenerek kaplanır daha sonra patpatlı naylonla ambajlanıp tekrar streç ile kaplanır.
  • Ütü masası,halı,süpürge makinası,davlunbaz, vb. eşyalarınız siyah streçlerle paketlenir.
  • Koliler streç ile kaplanıp yırtılma,ıslanma vb.durumlarının önüne geçmek için yapılacaktır.
  • Bütün eşyalarınız ambalajlanıp paketledikten sonra sırasıyla salon,mutfak,oturma odası,çocuk odası ve son olarak yatak odasını taşıma işlemine başlanır.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button