Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektörde yılların tecrübeyle, profesyonel ekibimiz son teknolojik ekipmanlarımız ile Ulutaş Nakliyat sektörünün önde gelen isimlerden olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi nakliye hizmeti sunabilmek adına kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Anahtar teslim evden eve nakliyat hizmeti aldıktan sonra önemli olan hasarsız bir şekilde taşınmak ve yeni adrese yerleşmektir. Biz eşyalarınızı taşıyoruz ve sizi eksiksiz olarak yeni evinize yerleştiriyoruz.

Bunun için de kesinlikle ekiplerimizi en profesyonel kişilerden oluşturuyoruz. Ekiplerimizin içinde en önemli personellerimizin başında gelen kişi kesinlikle marangozdur. Marangoz iyi değilse işi sorunsuz bir şekilde teslim etmek mümkün değildir.

Bu nedenle en başta marangozumuzu sertifika sahibi olan biri olarak seçiyoruz. Bununla beraber ambalaj ve paketleme personellerimizi de oluştururken en az beş yıl iş tecrübesi şartı koşuyoruz. Bu sayede tecrübesiz insanlarla eşyalarınıza zarar verecek bir taşımacılıktan kaçınıyoruz.

Ulutaş evden eve nakliyat şirketi, İstanbul merkez başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline nakliye ve depolama hizmeti vermektedir.

Ulutaş Nakliye olarak nakliye sektöründe biz kendimizden emin bir şekilde 40 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değil mi? Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayakta kalabilir. Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki tek bir düğme bile değerlidir. Biz taşıdığımız iğnenin dahi size hesabını verebilecek bir firmayız.

Ulutaş Nakliyat Türkiye yollarında. Biz sadece İstanbul’a hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.
Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz. :)

Nakliyat Nedir ? Nakliyat Nasıl Yapılır ? Nakliyat Sigortası ( AXA Sigorta Güvencesiyle  ) Depolama
Başa dön tuşu