fbpx
Eşya Depolama

Eşya Depolama Ücretleri

Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama işlemleri için en çok merak ettiğiniz depolama işlemlerinin fiyatları hakkında sizi biraz bilgi sahibi yapalım eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman . Eşya boyutu ve miktarına göre fiyatlarımız değişmektedir. Eşya depolama isterseniz. Bizimle uygun bir ücret karşılığı ev eşyası depolama ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Ücretleri Hesaplama Aracı 


ODA SAYISIAYLIK DEPO ÜCRETİ 06 - 12 AY SÜRE DEPO ÜCRETİNAKLİYE ÜCRETİ ( TEK SEFERLİK )PAKETLEME ÜCRETİ ( TEK SEFERLİK )
0+1259₺199₺500₺200₺
1+1379₺300₺600₺300₺
2+1449₺399₺950₺350₺
3+1549499₺1100₺400₺
4+1649599₺1500₺500₺
5+1749699₺1800₺700₺

Neden Ulutaş Eşya Depolama?

  • Depolama çözümlerinde 25 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir Ulutaş Nakliyat yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
  • Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
  • Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
  • Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
  • Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
  • Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz..

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı