Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama işlemleri için en çok merak ettiğiniz depolama işlemlerinin fiyatları hakkında sizi biraz bilgi sahibi yapalım eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman . Eşya boyutu ve miktarına göre fiyatlarımız değişmektedir. Eşya depolama isterseniz. Bizimle uygun bir ücret karşılığı ev eşyası depolama ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Ücretleri Hesaplama Aracı

Evinizin Oda Sayısı Depolama Fiyatları Nakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Ev Depolama Ücreti 250₺ 600₺
1+1 Ev Depolama Ücreti 350₺ 700₺
2+1 Ev Depolama Ücreti 400₺ 800₺
3+1 Ev Depolama Ücreti 550₺ 1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Neden Ulutaş Eşya Depolama?

  • Depolama çözümlerinde 10 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir Ulutaş Nakliyat yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
  • Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
  • Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
  • Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
  • Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
  • Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x