Hakımızda

ULUTAŞ NAKLİYAT olarak bizler sektörün en önde gelen firmaların başında olmamıza rağmen yıllardır süre gelen Nakliye hizmeti tarihimizde en büyük önceliği daima müşterilerimiz ana prensiplerine uygun tutarak sürekli kendimizi geliştirmeyi amaç olarak benimsemiş durumdayız. Söz konusu eşyalarınız güvenliği,temizliği ve sizin bu Nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken huzurlu hissetmeniz. Bir nakliyat hizmeti ortalama 5 saat sürmektedir daha sonrasında yapılacak iş yükü siz değerli müşterilerimize aittir.

Ulutaş Evden Eve Nakliyat olarak bizler sizin bu iş yükünüzü azaltmak adına bütün eşyalarınızı tek tek de-monte haline getirerek , en ufak ayrıntısına kadar paketlenip yeni adresinize taşıdıktan sonra tekrar monte haline getiriyoruz. İşte biz bu işlemlerin başında size söz verdiğimiz anahtar teslim ULUTAŞ NAKLİYAT hizmetini gerçekleştirmiş oluyoruz. Minimum riskle en güvenilir nakliyat hizmeti için İstanbul evden eve nakliyat ve tüm Türkiye’de ki en iyi nakliyat firmalarından biri olan Ulutaş Nakliyatı ev,ofis ve parsiyel eşya taşımacılığında size tavsiye ediyoruz.

Türkiye’de Nakliyat sektöründe tanınmış bir firma olmamıza karşı, ayni zamanda kurumsallaşarak sektörde ki kalıcılığımızı sabitleştirmiş bulunuyoruz. Sektör deki bütün firma gereksinimlerini kendi bünyesinde bulunduran Ulutaş Nakliye Şirketi size bu özelliği sayesinde güven vermektedir. Eşyalarınız henüz kamyonumuz yoldayken sigorta altına alınarak daha adresinize varmadan, iki taraf içinde huzurlu bir yolculuğun ilk aşamalara birlikte adim atmış oluyoruz. Bütün bu işlemleri gerçekleştirilirken ayni zamanda bütçenizi sarmayacak cazip fiyatlarla sizin ekonominizide düşünen..

Ulutaş Nakliyat sektörde ki diğer firmalara oranla %20 daha uygun fiyat avantajıylada karşınızda.Deneyim, ekipman ve personel konusunda her zaman en doğru seçimi olan Nakliyat firmamiz 1992 yılından beri uzman yönetici ekibiyle her zaman en doğru ve en güvenilir nakliyat hizmetini prensip olarak benimsemiştir. Bu uzman kadromuzla huzurlu taşınacağınız dan emin olabilirsiniz. Eviniz nerede olursa olsun, asansörlü taşıma hizmeti bulunan nakliyat firmamız asansör sorunu da ortadan kaldirmaktadir. Size sadece arkanıza yaslanıp bizimle taşınmanın keyfi çıkarmak kalır. Buraya tıklayın bizim hakkımızda detaylı bilgileri web sayfamızda bulabilirsiniz…

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı