Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ümraniye Nakliyat ile Ümraniye ’den şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti alabilir, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ümraniye Nakliyat , Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Yapılıyor

Ümraniye Nakliyat sektörde saygınlaşan güçlü ve yapısal olarak sektörün devli olan” ULUTAŞ NAKLİYAT “bünyesinde müşterisine hizmet vermekte, buda kaliteli ve ekonomik nakliye hizmeti almak isteyen müşteriyi bir tek noktada buluşturmaya yetmiştir.

Firmamız güçlü hizmet kadrosu, hizmeti planlama ve hizmet öncesi sunulan ücretsiz ekspertiz paketleme vb. birçok ek hizmetle müşteriye evini iş yerini taşıtma sırasında hiç kendini yormadan taşınma imkanı sunmuştur. Tüm ekibimizin kadrolu ve sosyal güvenceler dahilinde firmamıza bağlı çalıştığı, işindeki tecrübenin ve eğitiminin tamamlanması adına firma olarak tüm gayretimizi gösterdiğimiz bilinmelidir.

Ümraniye Nakliyat Ümraniye Bölgesinde Ekspertiz Hizmeti Veriyor mu?

Ümraniye Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmeti için görevlendirdiğimiz üst düzey tecrübeli yönetici kadrosu ile eşyanın yerinde tespiti, türünün ve boyutunun tespiti, eşyayı taşıyacak personelin tespiti, taşıma sırasında risk oluşturabilecek özel bir çalışma isteyen eşyaların tespiti, gerekli ambalaj malzemesi , ekipman ve aracın tespitini yapıp bunu bir rapor halinde müşteri istekleri alınarak düzenler.

Bu rapor dahilinde müşteriye taşınma yükünü bir nebze hafifletmek, onlara kaliteli bir hizmetten ekonomik fiyat avantajı ile yararlanabilmesi adına en standart uygulanır. Antlaşma sağlanması halinde taşımanın yapılacağı gün ve saat anlaşılır. Anlaşılan gün ve saatte taşımayı yapacak araç ve personellerimiz eşyaların taşınacağı adreste olur..

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak, ev taşımacılığı olsun kurumsal taşımacılık olsun en çok önem verdiğimiz, eşyaların güvenli bir şekilde nakliyesini sağlama adına titiz çalışılması gereken ambalajlama hizmetidir.

Tüm eşyalar çizilmeye kırılmaya yada bozulmaya karşı üretilen kaliteli dayanıklı sağlıklı en uygun malzeme ile gene bu işi gerçekten bilen eğitimli personel tarafından yapılır. Taşıma esnasında sorun oluşmaması adına risk taşıyan eşyalar uyarı yazıları ile taşıma personeline bildirilir.

Ümraniye Nakliye , Evden Eve Nakliyat Yaparken Nasıl Çalışırız?

Belirttiğiniz saatte kapınızda oluruz.

  • Önce salon eşyaları toparlanır.Eşyalar ambalajlanıp paketlenir varsa mobilya de-monte edilebilir durumdaysa de-monte yapılır.
  • Sırasıyla mutfak eşyaları kolilenip paketlenir beyaz eşyalarınız özenle ambalajlanıp taşınmaya hazır hale getirilir.
  • Çocuk odası küçük eşyalar kolilenir büyük eşyalar ambalajlanıp paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.
  • Oturma odası diğer eşyalara göre daha büyük eşyalara sahip olduğu için özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp paketlenir.
  • Yatak odası mobilyaları de-monte edildikten sonra ambalajlanıp paketlenir odadaki diğer eşyalar aynı şekilde ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir.
  • Profesyonel eğitimli çalışanlarımız tarafından özenle araca eşyalarınız yerleştirme işlemi yapılır.
  • Yeni evinize nakil işlemi yapıldıktan sonra eşyalarınız hazır kurulu bir şekilde siz değerli müşterimize teslimatı yapılır.

Eşyalarınızı Özenle Sararak Ve Koruyarak Taşıyoruz

Ümraniye Evden eve nakliyat işlemlerimizde kullandığımız malzemeler eşyalarınıza en uygun şekilde belirlenir ve ona göre işleme tabi tutulur. Bizim için iki türlü eşya tipi mevcuttur.dayanıklı ve dayanıksız. Dayanıksız eşyalara uyguladığımız paketleme, istifleme, ve diğer işlemler için ayrı bir özen gösterilmektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat İşimizin ciddiyetini her noktaya taşımak zorundayız. Dayanıksız eşyalar diğerleriyle bir tutulup özen gösterilmez ise hasar ve darbe almaları kaçınılmaz olur.

Evden eve nakliyat ta dayanıksız eşyaların paketlemesi de ayrı bir muamele gerekmektedir. Evden eve eşya taşımalarında dayanıklı eşyalar ise cinsine göre paketleme yapılır, ve eşyaya göre istifleme gerçekleşir.

Ümraniye Nakliyat olarak, sitemiz üzerinden teklif alabilir, nakil işlemlerimizin fiyatlarını sorgulayabilirsiniz. Uygun fiyatlı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için siz bize ulaşın, biz eşyalarınızı taşıyalım. Profesyonel, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz için çalışmakta olan tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almak için hızlı teklif alın ve anında taşıma işlemlerine başlayalım.

Başa dön tuşu