Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Nakliyat

Beyoğlu evden eve nakliyat şirketi, merkez İstanbul olmak. üzere Türkiye’nin 81 iline taşımacılık ve depolama hizmeti vermektedir.

Beyoğlu nakliyat şirketimiz ofis taşımacılığı, asansörlü ev nakliye, parça eşya taşıma gibi geniş bir hizmet içeriğine sahiptir. Ayrıca 3+1, 4+1 veya 1+1 tüm daireler 2 iş günü içerisin de nakil edilmektedir. Evden eve nakliyat sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaması için çeşitli önlemler alınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz 

 • Örneğin sökme takma işlemleri sırasında eşyaların darbelere maruz kalması söz konusu değildir.
 • Ekiplerimiz, taşıma işlemleri sırasında müşterilerden gelen özel talepleri de değerlendirmektedir.
 • Evden eve nakliye hizmetleri alanında uzman olan personeller tarafından verilmektedir.
 • Montaj, paketleme, kurulum gibi işçilik hizmetleri ise tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir.
 • Beyoğlu  evden eve nakliyat şirketimiz tarafından.
 • Nakil edilen eşyaların tamamı sigorta kapsamına sokulmaktadır.
 • Mal sahiplerinin en ufak bir mağduriyet ile karşılaşması veya maddi zarar yaşaması gibi şey söz konusu değildir.

Beyoğlu evden eve nakliyat Beyoğlu Evden Eve Nakliye Şirketleri

Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası hizmet veren sayısız evden eve nakliye şirketleri bulunmaktadır. Bu şirketlerin vermiş olduğu hizmet kalitesi farklıdır. Ancak müşterilerimiz kaliteden öte ücretlere önem vermektedir. Bazı evden eve nakliye şirketleri ise müşterilerine çok ucuz fiyat teklifleri vermekte ve işi almaktadır. Fakat kullanılan malzeme veya işçilik kalitesi düşük olduğu için bir takım maddi zararlar yaşanmaktadır.

Beyoğlu evden eve nakliyat şirketi ise ucuz bir hizmet sunmakla. beraber kalitesi açısından da beklentileri karşılamaktadır. Ev mobilyaları, beyaz eşyalar, koltuk takımları çift kat ambalajlar ile paketlenmektedir. Daha sonra kırılgan eşyalar karton kutulara yerleştirilmektedir. Evden eve nakliye ekiplerimiz paketlemem işlemlerinden sonra yükleme işlemlerine başlamaktadır.

Tüm mobilyalar kapalı kasa araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca yükleme sırasında eşyaların deforme olmaması için de önlemler alınmaktadır. Beyoğlu evden eve nakliyat şirketleri müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Tüm ev eşyalarının montajı aynı gün içerisin de gerçekleştirilmektedir.

Beyoğlu Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat hizmetleri ucuz fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere her gün sevkiyatlar düzenlenmektedir. Şehirlerarası eşya taşıma fiyatlarımız makul bir düzeydedir. Ayrıca İstanbul’a yakın olan il ve ilçeler için yüzde 15’lik indirimler yapılmaktadır.

 • Evden eve nakliyat şirketimiz, Doğu bölgesin de yer alan tüm iller için de taşımacılık faaliyeti yürütmektedir.
 • Parça eşyalar, komple yükler, ambar yükleri, mobilyalar 81 ilin tamamına götürülmektedir.
 • Şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firma sayısı azdır. Her nakliyecinin geniş kamyonları bulunmamaktadır.
 • Firmamız ise 10’a yakın araç modeli sayesinde tüm yük ve eşyaları profesyonel bir şekilde nakil etmektedir.
 • İzmir , Ankara , İstanbul gibi illere ise asansörlü ev taşıma ve asansörlü ofis taşıma hizmeti de verilmektedir.

Beyoğlu evden eve nakliyat şirketimiz kurumsal bir hizmete önem vermektedir. Dolasıyla da teslimatlar da herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Kaliteli Taşımanın Adresi

Beyoğlu evden eve nakliyat denilince müşterilerimizin aklına yüksek rakamlar gelmektedir. Çünkü pek çok firma ev sahiplerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Beyoğlu taşımacılık ise 39 ilçe için de yüzde 20’ye varan fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları eksper ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Ayrıca tüm ev taşıma hizmetleri için tek bir fiyat verilmektedir. Ekstra bir ücret talebin de bulunulması asla söz konusu değildir.

Beyoğlu evden eve nakliyat firmamız birbirine yakın olan ilçeler, semtler ve mahalleler için ise araç yakıt ücreti almamaktadır. Sektör de bulunan merdiven altı nakliye şirketleri, sigortalı taşımacılık adı altında müşterilerini kandırmaktadır. Firmamız ise sigortalı nakliye hizmetini anlaşmalı kasko şirketleri üzerinden vermektedir. Yine istenilen tüm ilçelere parça yük taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliye gibi hizmetler sigortalı bir şekilde verilmektedir.

Beyoğlu Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Beyoğlu evden eve nakliye fiyatları eşya sayıları üzerinden hesaplanmaktadır. 3+1 bir daire ile 1+1 bir dairenin taşıma maliyeti birinden farklıdır. Beyoğlu nakliye şirketi, öncelikle talep edilen adreslere eksper ekibi yönlendirmektedir. Tüm eşyalar incelenmekte ve ardından taşıma güzergahı belirlenmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları genel olarak hizmet içeriğine göre değişmektedir.

Örneğin bazı müşterilerimiz sadece araç desteği alırken bazıları ise anahtar teslim ev taşıma desteği talep etmektedir. Bu nedenle de evden eve nakliye fiyatları hizmet şekline göre değişmektedir. Firmamız ise her daim ucuz bir hizmet vermektedir. 50 km’lik mesafeler için yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır.

Fiyat hesaplamaları sırasında binaların kat yüksekliği, taşıma güzergahı, yük sayısı da ön planda tutulmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen. müşterilerimizin fiyatlar kadar kaliteye de önem vermeleri gerekmektedir. Örneğin ucuz ambalajlar ile paketlenen eşyalar taşıma sırasında zarar görmektedir. Montaj ve kurulum gibi işlemlerin özenle yapılması gerekmektedir. Beyoğlu taşımacılık ise anahtar teslim kaliteli ev taşıma hizmeti sayesin de tüm müşterilerini memnun etmektedir.

Beyoğlu Şehir İçi Evden Eve Nakliye

Şehir içi evden eve nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimize 3 saat içerisin de ekip yönlendirilmektedir. İstanbul içi tüm semt ve ilçelere asansörlü şehir içi taşımacılık hizmeti verilmektedir. Bünyemiz de bulunan asansör sistemleri sayesinde hizmet maliyetleri büyük oran da düşmektedir.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x