Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre için saklanması koşulu ile depolama firmalarına bırakılması işlemidir. Bu hizmet, yer sıkıntısı yaşayan kişiler için, İstanbul depo imkânı sunar.

Ev depolama şirketi eşyalarınızın belirli bir süre kullanılmaması ve saklanması gereken durumlarda, tercih edilen hizmetlerden birisidir. Bu yazımızda eşya deposu hizmetleri hakkında, geniş kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Ev eşyası depolama firması olarak, depolama alanlarımızın tamamı son sistem teknoloji ve uzman özel güvenlik personelleri tarafından koruma altındadır.

İstanbul çok büyük bir şehir olduğu için Anadolu yakası depo hizmeti ve Avrupa Yakası depo hizmeti olarak ikiye ayrılmaktadır. Anadolu Yakası ev depolama ve evden eve depolama hizmetleri Kadıköy, Maltepe , Ataşehir , Kartal ve Pendik bölgelerinde yoğun talep görmektedir. Avrupa Yakası’nda ise eşya depolama ve ev eşyası depolama hizmetleri Beşiktaş , Bakırköy , Mecidiyeköy ve Beylikdüzü bölgelerinde öne çıkmaktadır.

Eşya depolarımızın 7/24 güvenlik kamerası ile izleniyor olması ve 24 saat boyunca özel güvenlik elemanlarının detaylı bir şekilde güvenliği sağlıyor olması, depoların güvenlik seviyesinin artmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kiralık eşya depolama alanlarımız; özel kilitler ile kilitlenir vaziyette olması da, eşya güvenliği konusunda aldığımız ekstra önlemler arasındadır.

Ulutaş Depo ile güvenilir ev eşyası depolama hizmetleri için fiyat alın. %30 indirimli nakliye hizmetleri. Randevu Almak İçin İletişime Geçiniz

Eşya Depolama Nedir Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu