Ev Taşıma Şirketi

Ev taşıma işlemi bir ev veya bir işyeri gibi yerlerin başka bir yere değiştirmesine ev taşıma işlemi nedir. Ulutaş nakliye profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Ulutaş Nakliye İle Ev Taşıma Hizmetleri Nasıl Yapılıyor ?

Ev taşıma işlemi öncelikle eksperlerimizden biri evinize gelerek taşımayla ilgili detayları not eder taşıma ve paketlemeyle ilgili detaylı bilgiler vererek fiyat belirler, evden eve taşıma gerekli malzeme ve ekipman listesini hazırlar. Taşıma şeklimiz ve ücreti ile ilgili anlaşma sağlandıktan sonra uygun bir taşıma günü planlamasını yapılır.

ev taşıma şirketi seçimi

Ev Taşıma Aşamaları Nelerdir

 1. Kırılacak eşyalar ( Bardak, tabak, vazo, porselen eşya vs.) hava balonlu naylonlarla sarılarak karton silindirik fıçılara yerleştirilip taşınır. Yeni evde ilgili yerlere yerleştirilir. Bizden sonra müşteriye, eşyaların birinci evde ki simetride yerleşimi sağlanamayacağından raf düzeltme işi kalır.
 2. Tüm mobilyalar battaniye ve iplerle paketlenerek taşınır. Antika mobilyalar ve tamamı masif yemek odası takımları gibi daha hassas mobilyalar önce battaniye daha sonra kartonla paketlenerek taşınır. Koltuk ve yatak gibi kumaş mobilyalar tozlanmaması için battaniyeden önce film naylonla sarılır.
 3. Montaj – de-montaj gerektiren mobilyaların de-montajı yeni evdeki montaj işlemleri ( özel yapım dolap ve banyo dolabı gibi matkap kullanımı sonucu duvara montajlanması gerekenler hariç) tarafımızdan yapılmaktadır.
 4. Hassas elektronik eşyalar (Tv , müzik seti vs.) battaniyelerle sarılarak karton koliler içine konur.
  Askılı olan giyim eşyalarını portatif gardropllar getirerek içine asıyoruz , dolayısıyla ütüsü bozulmadan taşınmaktadır.
 5. Buzdolabı çamaşır makinesi, kurutma makinesi , fırın gibi beyaz eşyaları karton ve iplerle paketleyip ambalajlı şekilde merdivenden indirip araca yüklüyoruz. Otomatik çamaşır makinelerinin nakliye emniyet vidalarını sabitliyoruz. İkinci evde çamaşır ve bulaşık makinelerinin hortum montajlarını yaptığımız için servis çağırmanıza gerek kalmayacaktır.
 6. Askılı olmayan giysi ve örtü , çarşaf vb ev tekstili ürünlerini tek kullanımlık taşıma torbalarına yerleştiriyoruz ve yeni evde bu poşetleri açmadan müşteriye bırakıyoruz.
 7. Tablo ve mermerler battaniye ve kartonlarla sarılarak iplerle bağlanıp taşınır.
 8. Çiçekler muhtelif ebatlarda koli ve fıçılara yerleştirilir.
 9. Ev taşıma esnasında eşyalarda herhangi bir fiziki hasar (vuruk, çarpık vb.) meydana gelmesi halinde sigorta eksperi hasar gören eşyayı inceleyip hasar tespiti yapar ve ödeme sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilir.
 10. Elektronik eşyalarda fiziki hasar meydana gelmesi halinde sigorta tarafından tazmin edilmekte; fiziki hasar olmadığı halde aletin yeni adresinde çalışmaması halinde tazmin edilmemektedir.

Not : Müşterinin kendi sardığı veya talebi üzerine kendisine verdiğimiz koli veya fıçılardan hasarlı eşya çıkması halinde sorumluluk müşteriye aittir.

profesyonel ev taşıma hizmetleri

Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatlarının farklılık göstermesinin başlıca sebebi ülkemizdeki benzine ve arabalara uygulanan faizlerle birlikte fiyatlarda artış gözlemlenmesidir. Son durum olarak nakliyat sektöründe ev taşıma fiyatları nasıl değişiklik gösterdi, faizlere ek olarak doların da artmasıyla ev taşıma fiyatlarının artış gösterip göstermediğini 2021 ev taşıma fiyatları yazımızda inceleyelim.

Günümüzde her şeyin çok pahalı olduğu şu dönemde bütçenize uygun bir ev bulup satın almış veya kiraya çıkacakken bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmanız gerekecektir. Anlaşmak istediğiniz evden eve nakliyat firmasının sizin için en uygun fiyatı vermesi tabi ki birinci önceliğiniz olacaktır. Fakat unutmamanız gereken bir şey var en uygun ev taşıma fiyatlı  nakliyat firmaları sizi hayal kırıklığına uğratabilirler. Bu yüzden ortalama 2021 ev taşıma fiyatlarını ve nasıl seçim yapmanız gerektiğiniz bilmeniz gerekmektedir.

Öncelikli olarak ev taşıma fiyatı en uygun nakliyat firmasıyla anlaşmak istemeniz gayet doğal bir durumdur. Satın aldığınız veya kiraladığınız ev için bir taşınma masrafları çıkartarak daha da borcun altına girmek istemiyor olabilirsiniz. Bu isteğinizin farkından olan evden eve nakliyat firmaları sizin için ev taşıma fiyatlarını düşük tutarak bir fiyat teklifinde bulunacaklardır. Bu ev taşıma fiyatlarını iyice bir araştırma yapmadan kabul etmemenizi tavsiye ederiz. Araştırmayı hangi ölçütlere bakarak yapmanız gerektiğini aşağıda sizin için sıraladık:

 • Güvenilir evden eve nakliyat firmaları
 • Ev taşıma fiyatları hakkında ortalama sektör fiyatları
 • Ne düşük ne çok yüksek ev taşıma fiyatları arasında karşılaştırma
 • Profesyonel ev taşıma hizmeti
 • Montaj işlemleri yapılması
 • Evinizin bilgilerini doğru aktarmanız
 • Eşya büyüklüğünüz, oda sayınız
 • Taşınacağınız mesafe
 • Evinizde asansör bulunması

ev taşıma firmasıAnahtar Teslim Ev Taşıma Hizmeti

Yukarıda bahsettiğimiz mağduriyetleri yaşamamak için seçtiğiniz nakliyat firmasını çok iyi araştırmanız gerekmektedir. nakliye için güvenilir bir firma bulmalısınız ev taşıma fiyatları ne kadar uygun olursa olsun güvenilir bir firma olmadıktan sonra paranızın her zaman yanma olasılığı vardır.

Ev taşıma fiyatlarını iyi araştırıp ortalama ev taşıma fiyatları hakkında bilginiz olması gerekmektedir Bu sayede yüksek ev taşıma fiyatlarını ve düşük ev taşıma fiyatlarını eleme şansınız olmaktadır. Daha sonra profesyonel hizmet veren firmaların ev taşıma fiyatlarının biraz daha yüksek olacağını unutmamalısınız.

Ayrıca montaj işlemleri için ek olarak para ödemek yerine ev taşıma fiyatlarına ek olarak yararlansanız veya ev taşıma fiyatlarına dahil olduğu firmalarla anlaşırsanız sizin için daha ucuz bir yol olur. Evinizin özelliklerine bağlı olarak (asansör bulunması, oda sayısı, taşındığınız kat, taşınacağınız mesafe vb.) ev taşıma fiyatlarını doğrudan etkiler.

Çağrı Merkezi : 444 4 305  | WhatsApp İletişim : 0532 710 11 83

Siz değerli müşterilerimiz ile %100 memnuniyet garantili çalışmak, şirketimizin vazgeçilmez hedeflerindendir. Bizimle çalışmak için hemen bizi arayınız.

Başa dön tuşu