Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları , Firmamız evden eve nakliyat işlemlerinde müşterilerimize eşyaların tespitinden sonra kesin fiyat vermektedir. Bu sayede görülmeyen eşyaların taşınması sırasında oluşacak anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaktayız.

Biliyoruz ki her evde farklı yoğunlukta ve farklı taşıma riskleri olan eşyalar mevcuttur. Bu nedenle taşınan eşyaların ambalajlanmasından , taşıyan personel sayısına , kamyon boyutlarından evdeki eşyaların yoğunluğuna kadar bütün istatistikler göz önünde bulundurulur.

Şehir içi Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat işlemleri belirli bir fiyat tarifesi doğrultusunda gerçekleşmektedir. Ev içerisinde bulunan eşya sayısı, ev taşımada devreye girebilecek personel sayısı, evin bulunduğu yükseklik ve taşınacak olduğu yeni adresin mesafesi gibi detaylar bu fiyatlandırma konusunda önem veren bir yapıda varlık gösterebilecektir.

Evden eve nakliyat firmaları her zaman bu doğrultuda ilerleyebilecek ve hizmet kalitesi kapsamında da müşterilere en geniş seçenekleri sunmasıyla bilinebilecektir. Fiyat konusunda en genel hizmetler sağlanabilecektir.

Kullanıcı odaklı bir firma olunduğunu Şehir içi Evden eve nakliyat fiyatlarına bakarak da anlamak söz konusu olarak adlandırılabilmektedir. Bundan ötürü de en doğru kararı vermede fiyat bilgisini de baz almak önemli bir tercih olabilecektir.

Evden eve nakliye fiyatları

 


[table id=3 /]

Asansörlü Evden Eve Nakliye Ücretleri

Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan ili İstanbul için İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları elbette diğer illere göre farklılık göstermektedir. Farklılık gösterme nedenlerinin en önemlisi ise mesafe farkıdır.

Düşünsenize, Asya yakasında  veya  Avrupa yakasında taşınmak istiyorsunuz. Elbette bunun bedeli sizden alınacaktır. Evden Eve Nakliyat Fiyatları yapılan her işlemden ötürü farklılık göstermektedir.

Mesela Asansörlü evden eve nakliyat Ücretleri işlemi yaptıracaksanız fiyat ayrı, sigortalı taşıma işlemi yaptıracaksanız fiyat ayrı, eşyaları firma paketlenirse fiyat ayrı olacaktır.

Genel olarak Taşımacılık fiyatları 500 TL’den başlayarak 3000 TL ye kadar çıkmaktadır. Bütçenize uygun olan nakliyat hizmetini seçebilir, siz de güven içerisinde taşımacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Birden fazla faktör Evden eve nakliye fiyatlarını belirlemektedir. Aşağıda sıralamış olduğumuz maddeler firmalar arasında belirleyici etkenlerdir. Bunlar dışında da fiyatları ve ücretleri etkileyen maddeler olabilmektedir.

  • Taşınması düşünülen dairenin kaç oda salon olduğu gibi detaylar
  • Eşyaların hangi adreste alınıp nereye taşınacağı
  • Sigorta yapılıp yapılmayacağı
  • Standart ev eşyaları dışında bir ürün bulunup bulunmadığı
  • Taşıma sırasında tek adrese teslimat yapılacağı yada birden fazla adrese eşya bırakılacağı
  • Şehir içi veya eşyanın şehir dışına çıkarılıp çıkarılmayacağı

Evden Eve Nakliyat Fiyat Avantajları


Evden Eve Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliye hizmeti size birçok fayda sağlar. Bunlardan en önemlisi hızdır. Eviniz aynı gün içinde taşınarak yerleştirilebilir. Bu işlemin hızlı olması ise taşıma tekniğinden kaynaklanır. Asansörlü taşıma hizmeti veren firmamız az kişi ile çok iş yapabilir. Asansör sayesinde büyük eşyalar yüksek katlardan kolayca indirilir. Direkt olarak taşıma aracına yüklenen eşyalar zarar görmez.

Küçük eşyalar ise kolilenerek asansöre yüklenir. Asansör hem aşağı hem yukarı yönlü hareket eder. Dolayısı ile yerleşeceğiniz eve de aynı şekilde eşyalar koyulabilir. Ağır eşyaların taşınması için asansör kesinlikle gereklidir. Evden eve taşıma işlemine dilerseniz başka hizmetleri de dahil edebilirsiniz.

Evinizdeki eşyaların toplanması ve kolileme işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun için taşınmadan önce bir ekip evinize gönderilir. Eşyalar özenle paketlenir ve bulunduğu yere göre sınıflandırılır.

Yeni geçilecek evde ise aynı düzende açılır ve yerleştirilir. Böylelikle sizin üzerinizdeki tüm yükü devralmış oluruz. Bunun için bizimle ön görüşme yapmanız yeterlidir.

Eşyalarınızı ve evinizi görüp planlama yaparız, sonrasında da size bir tarih vererek taşınma işlemini gerçekleştiririz. Bu esnada sizin sadece özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterlidir. Kalan tüm ev eşyaları için ekip arkadaşlarımız paketleme işlemini yapmaktadır.

Eşya miktarınıza göre uygun büyüklükte araç seçilmektedir. Taşınma işlemi mesafeye de bağlı olarak birkaç saatte tamamlanır.

İstanbul ili içerisinde gerçekleştirilecek şehir içi taşımacılık işlemlerinde telefondan kesin fiyat vermemekteyiz . İletişime geçerek ekiplerimizle görüşülerek ekspertiz uzmanları randevu almak için sizleri arar ve sizler için en uygun zamanda ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. Bu tespitten sonra evden eve nakliyat fiyatı verilir.

Başa dön tuşu