Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Antalya Arası Nakliyat

İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti alarak sorunsuz bir taşınma süreci arayışındaysanız. Ulutaş Nakliyat bu konuda sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti taahhüt etmektedir. Sigortalı taşımacılık anlayışı ve özel ambalaj sistemi ile ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı gerek tamamen. gerek parça eşya taşıma sistemini kullanarak gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz.

İstanbul Antalya Arası Ev Taşımaİstanbul Antalya Arası Ev Taşıma Hizmeti

İstanbul Antalya arası ev taşıma dönemleri genellikle yaz dönemlerine denk gelmektedir. Bunun sebebi dönemsel göç yaşanmasıdır. Düzenli olarak taşıma işlemi yapmayan nakliyat firmaları araç tedarik etmekte sorun. yaşayabilmekte beklenen kaliteyi sunamamakta ve hizmet almak zorlaşmaktadır.
Ulutaş Nakliyat sürekli ve düzenli olarak gerçekleştirdiği seferler ve yaygın. filosu ile tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek düzeydedir.

İstanbul Antalya Ev Taşıma Fiyatları (Nakliyat Fiyatları)

İstanbul Antalya Ev Taşıma fiyatları sunulan hizmetin kalitesine göre farklılık gösterebilir. En önemli gider kalemi olan mazotun fiyatı aynı iken pek çok firmanın farklı fiyatlandırmalar yaptığını gözlemlemek mümkün. Bunun en önemli sebebi sunulan hizmetin kalitesidir.
Hızlı Ekspertiz Hizmeti

 • 1+1 Ev Taşıma Fiyatları ( 2500 TL ) Paketleme / Sigortalı / Kurulum
 • 2+1 Ev Taşıma Fiyatları ( 3500 TL ) Paketleme / Sigortalı / Kurulum
 • 3+1 Ev Taşıma Fiyatları ( 4500 TL ) Paketleme / Sigortalı / Kurulum

WhatsApp Fiyat Alın : 0532 710 11 83 

Antalya İstanbul Arası evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra, firmamız, ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz ile binanızın cephesi incelenir. Evden eve nakliyat işlemlerinizin kusursuz gerçekleştirmek. için gelecek araç boyutu kaç eleman gelecek ne kadarlık malzeme gelecek gibi detayları rapor eder. ve eşya miktarına kat durumuna göre fiyat belirlenmesi yapılır.

İstanbul Antalya Arası Nakliyat Firmasıİstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliye konusunda tavsiye arayışınız var ise taşıma konusunda. daha önce kötü tecrübeler ile karşılaşmış olma olasılığınızın yüksek olduğu düşünülebilir.

 • Evden Eve Nakliyat Sigortası
 • Ulutaş nakliyat sigortası, tüm yük ve materyalinizi transfer aşamaları esnasında. olası ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı garanti içerisine alır.
 • Sökme ve Kurulum ( Marangozlu Nakliye )
 • Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri kamyon veya kamyonetlerimize muntazam. düzeli istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri. yetkili kadrolu personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılan. eşyalarınız, yeni mekanınızda belirlediğiniz biçimde konumlandırılarak tekrar ekibimizce kurulumları yapılır.
 • Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri
 • Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız. ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken. ambalaj malzemesini tek seferlik size özel karton kutu ve graft kağıt kullanmaktayız.
 • Asansörlü Nakliyat
 • Ulutaş nakliyat firmamız isteğe göre asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Asansörlü 17 kata çıkabilen asansör sistemi ile merdiven içi hasar eşyaların zedelenmesi gibi kötü sonuçları ortadan kaldıran sistemi ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.
 • Özel Mobilyalar
 • Sertifikalı marangozumuz tarafından. de-monte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek U köşe koruyucular paketlenir. ondan sonra streç ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebendn , ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.
 • Özel Askılık Giysiler
 • Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır. Dilerseniz bunlar sizde kalabilir istediğiniz. gün kendiniz kıyafetlerinizi yerleştire bilirsiniz. Kesinlikle aynı kıyafet kolileri kullanılmaz sıfır koliler ile kıyafetler taşınır.
 • Dijital Elektronik Eşyalar:
 • Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır. Paketlenen tüm elektronik eşyalar koliler de belirtilir. Yeni evinizde bulmanızda kolaylık sağlar.
 • Koltuklar ve Diğer Eşyalar
 • Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri. koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.
 • Uzman Personellerimiz:
 • İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz Sertifikalı marangoz, elektirikçi paketleme ve ambalajlama elemanları. taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip şefi tüm taşıma işlemi boyunca ekip’den ve taşıma sürecinden sorumlu kişidir. belirtmek istediğimiz bir konulardan bir tanesi de personellerimizdir.

Örneğin ; Ulutaş Nakliyat ambalajlama süreçlerinde sizin eşyalarınız için tek kullanımlık. üretilmiş özel ambalajlama kullanmaktadır. fakat bazı firmalar birden fazla kere aynı ambalaj malzemelerini kullanabilmektedir. Kaliteli ambalaj malzemeleri hava tamponlu ve dolgulu iken sıradan malzemeler tamamen korumasız yapıdadır. Bu ve buna benzer pek çok püf nokta taşıma fiyatlarında değişkenliğe sebep olmaktadır.
En sağlıklı ev taşıma fiyatları için iletişim formumuzdan ya da 7/24 ulaşılabilir telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ulutaş Nakliyat ile ev taşıma tavsiyesi almanıza gerek kalmaz çünkü kendi içindeki işleyişi ve size sunulan. teminatlar ile tüm eşyalarınız garanti altındadır olası bir aksilik durumunda. birbirini garanti eden işleyişi ile sorununuz kısa sürede çözülerek hiçbir zarara uğramadan taşınma işleminiz gerçekleşmiş olur.

Ulutaş Nakliyat’ a gelen yeni taşıma taleplerinin %60’ ını tavsiye ile gelen müşteriler oluşturmaktadır. Siz de bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formumuzdan. bize ulaşarak taşıma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir. dilerseniz 7/24 ulaşılabilir telefon hattımızdan da görüşme yapabilirsiniz.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x