Neden Ulutaş Nakliyat ?

İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından biri olan Ulutaş nakliyat, profesyonel evden eve nakliyat şirketlerinden biri olarak tescillenmiştir.

İstanbuln En İyi Nakliyat Firması Olan Tek Firma

İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından biri olan Ulutaş nakliyatta yapılan incelemeler ve görüşmeler sonucunda firmalar arasına profesyonel evden eve nakliyat şirketlerinden biri olarak Türkiye gazetesi tarafından tescillenmiştir.

 • Profesyonel Taşımacılık
 • Kurumsal ve Bireysel Taşımacılık Hizmet İmkanı
 • Tecrübeli Türk Çalışanlar
 • Garantili ve Sigortalı Nakliye İmkanı
 • 100 % Müşteri Memnuniyeti
 • Tam Zamanında Nakliye Hizmeti

Sayısız okuyucularımıza tavsiye olarak İstanbul evden eve nakliyat şirketi olan Ulutaş nakliyat ile ilgili bu tanıtımı yaparak hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışabileceğiniz bir nakliyat şirketinin olduğunu göstermekteyiz.

Ulutaş nakliyat yetkilileri tarafından yapılan görüşme sonucunda firmanın babadan oğu’la geçtiğini her zaman müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmalar yapıldığının bilgisini aldık. Bu yüzden gerek ev taşımacılığı gerek ofis taşımacılığı olsun her zaman müşteri haklıdır politikası ile yürümüştür.

1954’e Beri Evden Eve Taşımacılık

19954 yılından beri köklü bir kuruluş olan Ulutaş Nakliyat Şirketi aynı zaman şehirler arası nakliyat hizmetlerine de yönelmiştir.

Firmamız özellikle büyük şehirlerimizden biri olan İstanbul ve İzmir arasından ev taşımacılığı hizmetini hızlıca geliştirmiştir. İnternet ortamında özellikle Google arama motorunda İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketleri diye yazdığınızda karşınıza ilk olarak Ulutaş nakliyat firması çıkmaktadır. Müşterilerin %90 Ulutaş nakliyat firmasından teklif alarak çalışmalarına başlamaktadır.

 • İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat
 • Günlük Her Saate Parça Eşya Taşıma
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Ofis ve Büro Taşımacılığı
 • Ev Eşyası Depolama
 • VİP Taşımacılık

Firma gerek ev gerek ofis taşıma hizmetlerinde İstanbul bölgesinde olduğu gibi İzmir bölgesinde de aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konuda yapmış olduğu başarılı çalışmalardan elde ettiği referanslar firmanın ne kadar mükemmel ve kaliteli hizmet sunduğunun kanıtıdır.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde özellikle İzmir halkı üzerine büyük emeği olan Ulutaş nakliyat her zaman her bütçeye uygun kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Ahmet Ulutaş tarafından başlatılan bu anlayış ile devamlı olarak sürüleceği kesinleştirilmiştir.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri Kaç Saat Sürüyor ?

Ortalama bir ev taşıma 6 saat sürmektedir.

Taşıma Sırasında Firma Eşyaları Sigortasını Yapıyor mu ?

Bütün taşımalarımız taşıma sırasında bütün eşyalarınız . Ulutaş Nakliyat garanti kapsamında giriyor sigorta işlemi bir hafta sürüyor .

Türkiye’n Bütün Bölgelerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firma öyle bir hizmet anlayışı içerisinde kendisini geliştirmiş ki İzmir bölgesinde bu hizmeti sunarken İzmir evden eve nakliyat şirketleri tarafından da takdir ile karşılanmaktadır. Ulutaş nakliyat firması bu kadar kaliteli hizmeti sunarken elbette bundan faydalanacak şahıslarda ortaya çıkacaktır.

Ulutaş nakliyat adı bazı kişilerce taklit edilmektedir. Bu yüzden tek yapmanız gereken www.ulutasnakliye.com adresine tıklayarak Ulutaş nakliyat hakkında tüm istediğiniz bilgilere cevap bulabilirsiniz.

Türkiye’nin lojistik alanında ev taşıma ve ofis taşımanın yanı sıra eşya depolama hizmetleri de sunan Ulutaş nakliyat istediğiniz süre zarfına kadar istediğiniz kadar ev eşyasını kolayca depolamakta’dır.

Konu ile ilgili 0532 710 11 83 no’lu numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz. İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerinde de aynı desteği almak isteyebilirsiniz.

Başa dön tuşu