Evden Eve Nakliyat

Canlı Çiçek Taşımacılığı

Canlı Çiçek Taşımacılığı Hizmetlerimiz Başlamıştır 

evden eve nakliyat hizmetleri sırasında canlı çiçekler taşıma sırasında kırılır ve ölür bunu için özel çiçek taşıma aracıyla taşıması gerekir ..

Canlı Çiçek TaşımacılığıTaşınmadan Önce

Taşınmadan bir gün önce çiçeklerinizi hafifçe sulayın. Taşınma esnasında toprağın çok sulu ve çok kuru olmasını istemeyiz. Her iki durum da taşınma sürecinde çiçeğinize zarar verebilir. Kutulara sığmayacak kadar büyük çiçekleriniz var ise evden eve nakliye firması seçerken mutlaka bunları belirtin. Firmalar bunlar için ekstra yer ayırmak zorunda kalacakları için uygun kamyon ile taşımaya geleceklerdir.

Paketlemeye Hazırlık

Çiçeklerinizin saksısını altlığından ayırın ve bir poşete koyup poşeti çiçeğin toprakla buluştuğu noktadan köküne zarar veremeyecek bir şekilde bağlayın. Gerekirse plastik kelepçeler kullanabilirsiniz. Böylece olası sarsılmalar da saksıdaki toprağın dağılması ve yaşanabilecek saksı kırılmalarında saksı ve toprak bir arada kalabilecektir.

Yan Destekler

Saksıyı poşetle kapladıktan sonra çiçeğiniz’den biraz daha uzun iki çita alıp saksının yanlarına sıkıca bantlayın. Böylece çiçeğin kutuda iken kutun ters çevrilmesi halinde bu destekler çiçeğin sabit kalmasını sağlayacaklardır.

Kutuya Yerleştirin

Çiçeği kutuya yerleştirin ve yan taraflardaki boşlukları ambalaj kâğıtlar’la ile doldurun. Kutuyu hafifçe sarsın ve çiçeğin kutuda sarsılmadan durduğundan emin olun.

Çiçeğin Hava Almasını Sağlayın

Çiçeklerin karton koliye yerleştirdikten sonra koliyi kapatıp bantlayın. Çiçeğinizin uzun sure kolide kalması halinde solabilir bu nedenle kolinin yanlarında birkaç ufak havalandırma deliği açmanız çiçeğinizin havasız kalmasını önleyecektir.

Kutudan Çıkarın

Taşınma bittikten sonra yeni evde mümkün olabildiğince çiçekleri kutularından erken çıkarın. Onlara biraz su ve tekrar toparlanmaları için biraz zaman verin.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x