fbpx

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da ev ofis gibi evden eve taşımacılık hizmetleri için hemen iletişime geçiniz.

İstanbul’da evden eve nakliyat hizmetleri nasıl oluyor taşımacılıkla ilgi bütün bilgiler burada.

Neden İstanbul evden eve nakliyat ?

Ulutaş Nakliyat ilk olarak 1954 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir firmadır.
İlk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri portföyü genişleterek.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermeye başlamış, çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal göstermesi ve güler yüzlü nakliyat adını verdiği müşteri memnuniyetidir. Nakliyat piyasasında binler nakliyat firması bulunmaktadır.

Önemli olan binlerce firma arasından doğru nakliyat firmasını bularak işinizi o firmaya yaptırabilmektir. Her büyük piyasada olduğu gibi Nakliyat piyasasında da korsan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaları ayırt etmek ve bu firmaların ağına düşmemek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bir Firmayı Kurumsal Gösteren Belgeler

 • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
 • Firmanın web sitesi var mı?
 • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
 • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
 • Firmanın bürosu var mı?
 • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
 • Firmanın yetki belgeleri var mı?

Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliye firmasını tercih edebilirsiniz. Yanlış yapacağınız bir seçim hem vaktinizin boşa gitmesine hem de eşyalarınızın zarar görerek maddi zarara uğramanıza neden olabilmektedir. Ulutaş Nakliyat bu konuda yukarıda yazmış olduğum bütün maddelere harfi harfine uyan 4/4 lük bir Nakliyat firmasıdır

İstanbul evden eve nakliye uzmanıİstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Yapılıyor

İstanbul evden eve nakliyat işlemlerimizde kullandığımız malzemeler eşyalarınıza en uygun şekilde belirlenir ve ona göre işleme tabi tutulur. Bizim için iki türlü eşya tipi mevcuttur.dayanıklı ve dayanıksız.

Dayanıksız eşyalara uyguladığımız paketleme, istifleme, ve diğer işlemler için ayrı bir özen gösterilmektedir. nakliye hizmetleri şunlardır .

 • İstanbul içi evden eve nakliyat
 • Şehirler arası nakliyat
 • Ofis ve büro taşımacılığı
 • Parça eşya taşıma ( Küçük nakliye )
 • Piyano taşımacılığı
 • Kasa taşıma
 • Ev eşyası depolama
 • VİP Taşımacılık
 • Villa taşıma

Evden eve nakliyat İstanbul


İstanbul nakliyat ” www.ulutasnakliye.com/evden-eve-nakliyat/  ” İstanbul sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizler için sürekli ilerlemekte olan teknolojik gelişmeleri de takip ederek araç filosunu sürekli güncellemekte ve personelini ev taşıma eğitim kurslarına göndermektedir.

Taşımacılık kriterlerimiz doğrultusunda bugüne kadar binlerce ev taşıdık ve binlerce ofisin taşınması için özel taşımacılık çözümleri uyguladık.

Evden Eve Nakliyat Firma Seçimi Yapmak İçin 5 Soru

Firma seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken referans listesi konusunda ”evden eve nakliyat” olarak biz de çok titiz davrandık ve bugüne kadar sektörde hiçbir olumsuz izlenim bırakmadık. firma seçerken ilk olarak soluyacağınız 5 soru

 1. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
 2. Sigortalı Taşımacılık
 3. Eşya Paketleme Hizmeti
 4. Profesyonel Personeller
 5. Türk Personel

İstanbul evden eve nakliyat seçimi


Türkiye de evden eve nakliyat sektörü için tam bir standart bulunmamaktadır. İstanbul nakliye şirketi olarak standardımız müşteri memnuniyetine dayanır. En iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak için sürekli çalışıyoruz.

Güler yüzlü ve işinin ciddiyetinin farkında olan yüksek tecrübeli personelimiz sizlerin eşya konusunda her türlü sorununuza tam bir çözüm olmak için gayret göstermektedir. Ulutaş Nakliyat

Ulutaş Nakliyat Türkiye yollarında. Biz sadece İstanbul’a hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.
Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz.?

 

Bir Yorum

 1. Merhaba İstanbul Maltepe’de İzmir 3+1 ev taşıması olacak fiyat teklifi almak istiyorum detaylı bilgi gmail atarsanız sevinirim 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı