İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyat almak için hemen iletişime geçiniz

İstanbul Evden Eve Nakliyat sektörün, büyük metropol illere göre çok gerilerden takip ettiğini de farkındayız. çoğu zaman nakliyat işi halen doğu illerinin bir çoğunda at arabaları ile veya ticari araç içinde taşınarak yapıldığının da farkındayız.

Neden İstanbul evden eve nakliyat ?

İstanbul evden eve nakliyat firması ; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 60 yıllık süreç içinde İstanbul şehrine ve ilçelerine en az 50 ile 60 arasında defa gelmişliğimiz bulunmaktadır.

  • Kurumsal evden eve nakliyat hizmetleri
  • Kaliteli ve hızlı firma
  • Markalaşmış taşımacılık şirketi
  • Profesyonel personel kadrosu
  • Tam zamanında nakliye hizmeti
  • Değişmez fiyat garantisi

Sigorta Yaptırın Unutmayın, Eşyalarınızı Kolay Kazanarak Almadınız 

İstanbul evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm taşıma işlemleri Ulutaş nakliyat güvencesi altında sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni evinize taşınır. İhtiyatlılık gereği her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan cihan nakliyat, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre ekspertiz elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değer üstünden yapılır.

İstanbul en iyi evden eve nakliyat ekibine sahib firma !

İstanbul evden eve nakliyat İle alınan her hizmetin müşteride memnuniyet uyandırdığı eşyasının artık güvenli ellerden taşındığını, firmamızın işinde uzman ve profesyonel ekipmandan oluştuğunu anlamasına vesile olmuş, müşteri yeni yuvasında geleceğe huzurlu bir başlangıç yaparak başlamıştır.

İstanbul nakliyat firması nakliye ile yürütmüş olduğu ortak nakliye hizmetini başarısı ile perçinlemiş bugün İstanbul bütün ilçelerine evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kurumsal taşımacılık dahil birçok hizmeti en başarılı şekilde vermiştir.

Türkiye' nin en eski nakliyecisi

İstanbul nakliyat hizmeti o kadar her nakliye firmasının ben yapabilirim resim galerisi-paketleme diyebileceği bir hizmet olmamakla beraber yapmaya kalkan birçok firmanın müşterisine verdiği hasarda bellidir. Talebin çok fazla olduğu bu ilçemizde hizmeti vermek bu hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak çok emek istemekte planlı çalışmayı gerektirmektedir.

İstanbul un en eski evden eve nakliyat firması 

Evden eve nakliyat ” İstanbul sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizler için sürekli ilerlemekte olan teknolojik gelişmeleri de takip ederek araç filosunu sürekli güncellemekte ve personelini sektörel eğitim kurslarına göndermektedir. Taşımacılık kriterlerimiz doğrultusunda bugüne kadar binlerce ev taşıdık ve binlerce ofisin taşınması için özel taşımacılık çözümleri uyguladık.

Firma seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken referans listesi konusunda ”evden eve nakliyat” olarak biz de çok titiz davrandık ve bugüne kadar sektörde hiçbir olumsuz izlenim bırakmadık.

Türkiye de evden eve nakliyat sektörü için tam bir standart bulunmamaktadır. İSTANBUL NAKLİYAT şirketi olarak standardımız müşteri memnuniyetine dayanır. En iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak için sürekli çalışıyoruz.

Güler yüzlü ve işinin ciddiyetinin farkında olan yüksek tecrübeli personelimiz sizlerin eşya konusunda her türlü sorununuza tam bir çözüm olmak için gayret göstermektedir.Şişli Nakliyat

Eşyalarınızı özenle sararak ve koruyarak taşıyoruz

İstanbul nakliyat paketleme hizmeti
İstanbul nakliyat paketleme hizmeti

İstanbul evden eve nakliyat işlemlerimizde kullandığımız malzemeler eşyalarınıza en uygun şekilde belirlenir ve ona göre işleme tabi tutulur. Bizim için iki türlü eşya tipi mevcuttur.dayanıklı ve dayanıksız. Dayanıksız eşyalara uyguladığımız paketleme, istifleme, ve diğer işlemler için ayrı bir özen gösterilmektedir.

Ulutaş Nakliyat Türkiye yollarında. Biz sadece İstanbul’a hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.
Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz.😊

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı