fbpx
Evden Eve Nakliyat İstanbul

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması olarak yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 67 yıllık süreç içinde İstanbul şehrine ve ilçelerine en az 50 ile 60 arasında defa gelmişliğimiz bulunmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Nakliyat Evden Eve Nakliyat sektörün, büyük metropol illere göre çok gerilerden takip ettiğini de farkındayız. çoğu zaman nakliyat işi halen doğu illerinin bir çoğunda at arabaları ile veya ticari araç içinde taşınarak yapıldığının da farkındayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti olarak, uygun koşullarda, minimum kar amacı güderek Evden Eve Nakliyat işini İstanbul şehrinde en üst seviyelere çıkarmak. Nakliyatçılar ile ilgili insanların kafasında var olan tabuları yıkmak istiyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız dönütlerle, 67 yıldan bu yana doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Google haritalarında, özellikle İstanbul gibi mega bir kentte ” İstanbul Evden Eve Nakliyat ” yazdığınızda aramalarda ilk 3 sonucun içinde varsak nedeni 67 yıllık bilgi birikimimizden ve sizlerden aldığımız müşteri memnuniyetinden kaynaklandığının farkındayız.

İstanbul evden eve nakliye uzmanıİstanbul Nakliyat : İstanbul’un Her Bölgesine Nakliyat Hizmeti

İstanbul Evden Eve Nakliyatçılar içinde Ulutaş Nakliyat olarak var olmak istiyoruz. Biz her ne kadar İstanbul ‘da birbirinden farklı 20 şubemiz olsa da, Türkiye firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız yatırımlar ile öngöremediğimiz bu büyüme, bizim gibi vizyon sahibi firmaların yapabileceği bir yaklaşım olduğunun farkındayız.

İstanbul Nakliyat Firması Sözleşme Kapsamları

Ev taşıma esnasında mutlaka müşteri ile firma arasında sözleşme yapmaktadır. Sözleşme hem taşıma firmasının hem de müşterinin güvenliği açısından oldukça yararlıdır. Sözleşmenin içeriğinde müşteri ile anlaşmaya istinaden nakliye firmasının vereceği hizmetler ve müşteri ile anlaşma koşullarının içeriği yer almaktadır.

Firma hangi sözleri verdiğini ve taahhüt ettiğini sözleşmeye bakarak hatırladığı gibi müşteri de sözleşmede anlaştıkları şartların dışına çıkacak isteklerde bulunmayacağını bilir ve her iki tarafta ona göre davranış belirlerler.

İstanbul Bölgesinde ihtiyacınız olduğunda en az 4 5 farklı firmadan ambalajlama teknikleri veya paketleme yöntemleri, sigorta işlemleri, fiyatlandırma, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, maliyetler hakkında bilgi aldıktan sonra sizi mutlaka İstanbul Evden Eve Nakliyat firmasından da teklif almanızı rica ediyoruz. Çünkü farkımızı ancak o firmaları aradıktan sonra anlayabilirsiniz.

İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehir içinde nakliyat hizmeti dahi almak isterseniz şayet bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bu işlemlerin nasıl ve hangi maliyetlere yapıldığını ancak ve ancak kaliteli firmalar sizinle paylaşır. Firmamızın asla kimsenin ekmeğinde veya bütün işleri biz alalım diye bir amacı veya gayesi yoktur. İstanbul şehrinde Nakliyatçılık sektörünü yerlere düşüren kaytısız firmalara karşı dik ve eğitimli kişiler olarak karşı durabilmektir.

Evden eve nakliye fiyatlarıİstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat şirketleri eşyaların toparlanma, paketlenme, taşınma ve montaj gibi tüm detaylarını uzman kadro ve çalışanları ile 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde bitirmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları taşıma yapılacak olan mesafenin uzunluğu, evin büyüklüğü, eşyanın miktarı ve yapılacak olan işçiliğe göre farklılık göstermektedir. Evden eve nakliyatta taşıma işçiliği yapıldığı gibi aynı zamanda paketleme ve montaj işçiliği de bulunmaktadır. Paketleme ve montaj işçiliği, normal taşıma işçiliğine göre biraz daha yüksek fiyatta olabilmektedir.

Ev Taşıma Hizmetiİstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Evden Eve Nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliyat olarak alanında uzman çalışan kadrosu ile taşınma sürecinizde yardımcı olarak hizmet vermektedir. Nakliyat firmalarını tercih eden kişiler taşınma esnasında büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Eşyaların paketlenmesinden araca yüklenme sürecine kadar tüm işi nakliyat firması yapar ve siz yorulmadan tüm eviniz rahat bir şekilde taşınır.

İstanbul Nakliyat firmalarının eşya taşıma esnasında kullandıkları araçlar eşya taşımaya uygun özel araçlardan yer almaktadır. Araçların içerisinde bulunmakta olan özel bölme ve raflar eşyaların hem daha az yer kaplamasına hem de daha kolay ve daha güvenli bir şekilde yerleştirilerek taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Biz kendimizden emin bir şekilde 67 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değil mi? Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayakta kalabilir . Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki tek bir düğme bile değerlidir. Biz taşıdığımız iğnenin dahi size hesabını verebilecek bir firmayız.

Ulutaş Nakliyat Türkiye yollarında. Biz sadece İstanbul’a hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.
Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu