Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında uzman olan Ulutaş Nakliyat alanında uzman çalışan kadrosu ile taşınma sürecinizde yardımcı olarak hizmet vermektedir.

Nakliyat firmalarını tercih eden kişiler taşınma esnasında büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Eşyaların paketlenmesinden araca yüklenme sürecine kadar tüm işi nakliyat firması yapar ve siz yorulmadan tüm eviniz rahat bir şekilde taşınır.

Nakliyat firmalarının eşya taşıma esnasında kullandıkları araçlar eşya taşımaya uygun özel araçlardan yer almaktadır. Araçların içerisinde bulunmakta olan özel bölme ve raflar eşyaların hem daha az yer kaplamasına hem de daha kolay ve daha güvenli bir şekilde yerleştirilerek taşınmasına olanak sağlamaktadır. web sayfasından nakliyat ile ilgili tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Süresi Ve Fiyatı

Nakliyat şirketleri eşyaların toparlanma, paketlenme, taşınma ve montaj gibi tüm detaylarını uzman kadro ve çalışanları ile 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde bitirmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatları taşıma yapılacak olan mesafenin uzunluğu, evin büyüklüğü, eşyanın miktarı ve yapılacak olan işçiliğe göre farklılık göstermektedir.

Evden eve nakliyatta taşıma işçiliği yapıldığı gibi aynı zamanda paketleme ve montaj işçiliği de bulunmaktadır. Paketleme ve montaj işçiliği, normal taşıma işçiliğine göre biraz daha yüksek fiyatta olabilmektedir.

Nakliyat Firması Sözleşme Kapsamları

Ev taşıma esnasında mutlaka müşteri ile firma arasında sözleşme yapmaktadır. Sözleşme hem taşıma firmasının hem de müşterinin güvenliği açısından oldukça yararlıdır.

Sözleşmenin içeriğinde müşteri ile anlaşmaya istinaden nakliye firmasının vereceği hizmetler ve müşteri ile anlaşma koşullarının içeriği yer almaktadır.

Firma hangi sözleri verdiğini ve taahhüt ettiğini sözleşmeye bakarak hatırladığı gibi müşteri de sözleşmede anlaştıkları şartların dışına çıkacak isteklerde bulunmayacağını bilir ve her iki tarafta ona göre davranış belirlerler.

Fiyat Almak İçin Hemen Bize Ulaşın > İletişim

Başa dön tuşu