Eşya Depolama Hizmeti

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis eşyası depolama hizmeti günümüzde önemli bir ihtiyaç teşkil ediyor. Büyük mekânlar için tasarlanan ancak kullanılacak yere uygun olmayan mobilya türü eşyalar. yeni bir kullanım alanı bulanana kadar büyük bir sorun haline gelebilir.

Uygun ortamda muhafaza edilmediğinde zarar görebiliyor. Bu da yeni açacağınız ofiste eski ve deforme olmuş eşyalar kullanmanız demek oluyor. Ofisinizi ziyaret eden birinin gözünden de bu görüntü itibar sarsıcı olacaktır. Bu yüzden yeniden kullanacağınız zamana kadar ofis eşyası depolama seçeneğini ön planda tutabilirsiniz.

Eşya Depolama Randevu Almak Daha Fazla www.ulutasnakliye.com/esya-depolama/

Kurumsal işyeri depolama

Ofis Ev Eşyası Depolama ( Kurumsal İşyeri Depolaması )

İstanbul genelinde her bölgeye hizmet veren firmamız. ofis eşyası depolama konusunda hizmet alabileceğiniz lider firmalardan biridir. Yaptığımız işte tüm ofis eşyalarının yanı sıra belli başlı bazı mobilya türü malzemeleri de depolarımızda ağırlıyoruz.

Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek her açıdan teknik destek veriyoruz. Eşyaların bulunduğu yerden transferi ve yeniden kullanılacak olan zamana kadar muhafaza. edilmesi konusunda gereken her şeyi tam anlamıyla yerine getiriyoruz.

Facebook Bizi Takip Ediniz www.facebook.com/RahatDepoCom/ % 10 İndirimi Kap

Depolanacak Ofis Eşyası Profesyonel Paketlenir ?

Ofis eşyaları diğer eşyalar gibi her alanda kullanıma açık ürünler değildir. Ofis masası olarak kullanılan bir masayı daha sonra evinize taşıyamazsınız. Halı, koltuk gibi ofis eşyaları ev ortamında çok da hoş görünmez. Bu nedenle eşyaları satıp daha sonra yeniden almayı düşünenlerden olabilirsiniz.

Ancak bu alım satım işlerinde yapacağınız masraf bir depo kiralamaktan çok daha pahalıya mal olacaktır. Hem zaman kaybı hem de para kaybı yaşamamak için ihtiyacınız olan depo büyüklüğünü belirleyin. Bize yaptığınız talep doğrultusunda gelelim ve eşyalarınızı son derece korunaklı depolarımıza biz transfer edelim.

Ofis eşyası depolama hizmeti alma konusundaki en büyük tereddüt, eşyaların başına bir şey gelmesi olabiliyor. Nakliye sırasında veya depoda yaşanacak aksilikler düşünüldüğünde elbette ki bu endişeler yersiz değil. Bu konuda her türlü önlemi aldığımızı bilmelisiniz. Eşyalar nakliye edilmeden önce tüm malzemeler uygun bir şekilde ambalajlanır ya da paketlenir. Kırılacak eşyalar ekstra önlem alınarak transfer aracına özenle yerleştirilir. Korunacak olan depoya kadar firmamız tarafından getirilip uygun bir şekilde yerleştirilir. İşlemler sırasıyla ve işinde uzman ekibimiz tarafından yapılır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası Ev Depolama Hizmetleri

İstanbul büyük ve kalabalık bir şehirdir. Bir işe başlamak ve devamlılığını sağlamak bazen mümkün olmayabilir. Bir süre iş yaptığınız ofisinizi taşımak zorunda kalabilirsiniz. Bu süre içinde elinizde kalan eşyalar fazlalık gibi gelecektir.

Ofis eşyası denilince akla masa, koltuk gibi demirbaşlar. gelse de dosyalar gibi yükte hafif ama son derece kıymetli malzemeler de ofis eşyası kategorisindedir. Daha sonra devam edeceğiniz bir işte müşteri kayıtlarınız ya da ofis giderleriniz gibi evraklar son derece önem taşır. Bunları bir bodrumda saklamak zarar görmesine neden olabilir. Ofis eşyası depolama hizmeti veren firmamız bu konuda da yanınızda.

Ofis eşyası depolama ve sigortalı ev depolama

Güvenlikli Ev Eşyası Depolama Alanları ( Sigortalı & Kaskolu )

Ofis eşyası depolama işi yaptığımız modern depolarda eşyalarınız sürekli olarak kontrol altındadır. Afet sensörlerimiz sayesinde yangın tehlikelisini göz ardı etmiyoruz. Muhtemelen bir hasar kaybını önlemek için çalışıyoruz. Su basması gibi durumlara maruz kalmamak için tüm tedbirler alınmış durumdadır. Profesyonel güvenlik ekibimiz hırsızlık gibi olayların önüne geçmek için daimi olarak görev başında bulunuyor. Ofis eşyalarınızı depolarımıza teslim ettikten sonra gözünüz arkada kalmadan güven içinde iş birliği yapabilirsiniz.

Ofisi başka bir yere taşımanın dışında tadilat işleri sırasında da eşyalar sorun olabilmekte. Kimi zaman eşyalar alınıp kullanım alanına getirildikten sonra yapılacak tadilat işleri çıkabiliyor. Yeni bir oda eklettiğinizi düşünün. Yapılan duvar örme, boya ya da duvar kırma gibi meşakkatli işin tam ortasında özenle seçtiğiniz yepyeni mobilyalar sağdan sola itilip çekilecektir.

Bu sırada zarar görmeleri kaçınılmaz olur. Hele ki bilgisayar gibi bir ofisin olmazsa olmaz eşyalarından biri zarar gördüğünde işleriniz büyük ölçüde askıya çekilebilir ve mağduriyet yazabilirsiniz. Arşiv dosyalarınız zarar gördüğünde toparlamak için uzun uğraşlar gerektirebilir. En baştan tüm bu olasılıkları önüne geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ofis eşyası depolama hizmeti verdiğimiz depolarımıza eşyalarınızı teslim edip gönül rahatlığıyla işinize devam etmektir.

İstanbul Merkezinde 10.000 m2 Depoyla En Büyük Depolama Şirketi

İstanbul merkezli olarak çalıştığımız depolar, işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmet veriyor. Öncelikle ne tür bir depoya, ne kadar eşya depolamak istediğiniz konusunda görüşmeler yaptıktan sonra en uygun seçeneği sunuyoruz. İş yükünüzü azaltmak ve maddi kayıplar yaşamamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Uygun olmayan ortamlarda saklanan eşyalar yalnızca maddi kayıplar değil bir de üstüne stres ve can sıkıntısı olacaktır. Bor’un pazarı geçmeden, en baştan vereceğiniz kararla tüm bu külfetten kurtulabilirsiniz.

Ofis eşyası depolama hizmeti elbette sorumluluk getiren bir iştir. Bunun bilincindeyiz. Teslim ettiğiniz tüm malzemeler kalem kalem kayıt altına alınır. Yapılacak olan karşılıklı sözleşme ile güvence altına alınarak sizin ve eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Bu işlem sayesinde çok az bir ihtimalle de olsa yaşanan herhangi bir hasar görme durumunda bedeli tazmin edilir. Bu şekilde siz de herhangi bir hak kaybı yaşamamış olursunuz.

Ofis eşyası depolama hizmetini İstanbul’un her köşesine ulaştıran firmamız, ulaşım ve transfer problemini de ortadan kaldırıyor. Eşyalarınızı nakliyeye hazır hale getirmek ve oradan da depolarımıza taşımak bizim işimiz.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x