Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama Şirketi İstanbul’daki ticari depolama çözümünüz. 25.000 feet kare üzerinde iklim kontrollü depolama alanına sahiptir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti , herhangi bir boyut ve kapsamda ticari depolama gereksinimini karşılamaya hazır olan iki tam garantili depoya sahiptir. Taşınmadan önce ya da milyonlarca minik otomobil parçasını alıp almayacağınıza göre, yeni ofis mobilyalarınızı depoluyor. olsak da, Ofis depolama çözümü Ulutaş Nakliyat & Eşya Depolama’ da bekliyor.

İstanbul depolama

Neden Ulutaş Depolama Firması

Ulutaş Depolama çözümlerinde yılların katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı. bir Ulutaş Nakliyat yöneticileri. ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.

 • Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla. da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
 • Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri. kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
 • Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından. haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
 • Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
 • Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın. bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti

sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin. belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin. kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Nasıl Yapılır ?

İstanbul ev depolama konusunda yapmış olduğumuz verimli çalışma sistemimizle eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda. güvenli bir şekilde muhafaza edebilmekteyiz. Yıllardır eşya depolama konusunda müşterilerimize eşyalarını tam ve eksiksiz bir şekilde teslim ettik.

 • Ulutaş Depolama şirketi ev eşyası, ofis eşyası, parça eşya vb. saklamak istediğiniz tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde 7/24 saat güvenlikli. rutubetsiz depolarımızda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
 • Depolanacak eşyalarınız için kaç ay depoda duracağına ait depolama sözleşmesi yapılmaktadır.
 • Taşınacak tarihte eşyanız için belirlenen kamyon yada kamyonet bulunduğunuz apartmana yanaşır.
 • Eşyalarınız size gönderilen ekibin içerisinde olan ekip şefi tarafından kontrol edildikten. sonra gerekli tüm malzemeler daireye çıkarılır.
 • Eşyalarınız önce sizin kurulaması ufak eşyalardan başlayacaktır. Ufak eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kolilenip hangi odadan alındıysa oda ismi ile numaralandırılır.
 • Kitaplarınız için ayrı koliler yapılıp paketlenir.
 • Mutfak Eşyalarınız ( TABAK,BARDAK,KAVANOZ,TENCERE vb. ) beyaz graft kağıt malzemesiyle özenle kolilere yerleştirilir ve isimlendirilerek numaralanır.
 • Mobilyalarınız ( DOLAP,KONSOL,VİTRİN vb. ) önce graft kağıtlarla ambalajlandıktan sonra patpat naylonla sarılıp streçle kaplanır.
 • Dolap ve diğer mobilya eşyalarınızın kulpları sökülüp o şekilde ambalajlanır.
 • Beyaz eşyalarınız ( BUZDOLABI,ÇAMAŞIR, BULAŞIK MAKİNASI , KURUTMA MAKİNASI vb.) graft kağıtla ambalajlama’ dan sonra öze patpat naylonla sarılıp streç ile kaplanır.
 • Koltuk Takımı ( Berjer ,çekyat vb.) eşyalarınız önce streçlenerek kaplanır daha sonra patpatlı naylonla ambalajlaması tekrar streç ile kaplanır.
 • Ütü masası, halı, süpürge makinası, davlunbaz, vb. eşyalarınız siyah streçle paketlenir.
 • Koliler streç ile kaplanıp yırtılma , ıslanma vb durumlarının önüne geçmek için yapılacaktır.
 • Bütün eşyalarınız ambalajlanıp paketledikten. sonra sırasıyla salon, mutfak, oturma odası, çocuk odası ve son olarak yatak odasını taşıma işlemine başlanır.

Ev eşyası depolama konusunda bizlere sürekli olarak sunulan ve kişisel detayları ile ortaya çıkarılan pek çok çalışma var. Bunların arasından hemen hemen her türlü fırsatı online olarak ortaya çıkarabilir. kaçırılmayacak çalışmalar üretebilirsiniz. Alanında başarılı bir hizmet veren.

Ulutaş eşya depolama firmamız, kaliteli depolama için teknolojinin tüm artılarını kullanıyor. ve sizin için ortaya çıkarılan detaylara yer veriyor. Kaliteli eşya depolama hizmeti için özverili çalışmalara daha fazla geç kalmadan. ulaşmak adına birkaç tıklama işlemi ihtiyacınızı görecektir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyatları

depolama firması ve civarında ikamet ediyorsanız. öncelikli olarak bu üst düzey hizmetin fiyatları konusunda bir araştırma yapmalısınız. Aslında bu araştırmayı yapmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek yok.

Bizim gibi internet üzerinden hizmet veren. firmaların detaylı ve ayrıcalıklı hizmetlerini buradan görmeniz ve değerlendirmeniz mümkündür. Değerlendirme yapmak ve mevcut durumu görmek için sayfalarımızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

İstanbul eşya depolama fiyatları en uygun seçeneklerle. beraber elbette ki ilk alternatif bizim firmamız olacak ve size iyi bir fırsat verecektir. son dönemlerin popüler girişimi ve gerekli sektörü size hem altyapısıyla. hem de uygun fiyatlarıyla beraber çözüm oluşturmaya devam edecek.

Uygun fiyat politikamız yıl boyu devam ettiği gibi kampanyalı paketlerimiz. tam da aradığınız nitelikleri oluşturmaya devam ediyor.

Güvenli depo ve verimli kullanımı konusunda. firmamızın desteği ile birlikte eşyalarınızı istediğiniz sürece güven içerisinde tutabilirsiniz.

Depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor. bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Bölgeleri

(Ataşehir , Çekemköy , Maltepe , Kartal , Pendik , Üsküdar , Kadıköy , Ümraniye , Şile , Göztepe, Ereneköy , Bostancı , Üsküdar )

Avrupa Yakası Ev Eşyası Depolama Bölgeleri

( Avcılar , Alibeyköy , Bahçeşehir , Başakşehir , Beşiktaş , Bakırköy , Beylikdüzü, Bağcılar , Bayrampaşa , Beyoğlu , Çatalca , Esenyurt , Kağıthane , Şişli , Sarıyer , Fatih , Eyüp )

Eşya depolama konusunda hizmet veren firmalar özellikle 2000’li yıllardan sonra artış göstermiştir. Yaşam standartlarının yükselmesi, konut sayısının artması ve eşya çeşitlerinin çoğalması ile birlikte eşya depolama konusunda hizmet veren bir çok firma kurulmuştur. En başta İstanbul şehrimizde eşya depolama üzerine firmalar açılmıştır.

0532 710 11 83 Fiyat Alın : 0532 710 11 83

İstanbul Eşya Depolama Hakkında Sorular

Eşya depolama fiyatları ne kadar?
eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Küçük odalı depoların fiyatı ne kadar?
küçük depolarımızın fiyatları 400 TL’dir. Hemen teklif alabilirsiniz.

İstanbul’un neresinde depolama hizmeti veriyorsunuz?
firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları vardır.

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veriyor musunuz?
Evet, tüm ilçelerde depolama hizmetimiz mevcuttur.

Eşya depolarken sigorta ayrı mı yapılıyor?
taşıma sigortası dışında ayrıca depolama sigortası yapılmaktadır. Ulutaş Sigorta A.Ş

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x