Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Planı

Evden Eve Nakliyat Planı , Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce bir dizi işlem yapılmalıdır ve biz buna nakliyat planlaması diyoruz. Doğru bir nakliye planlaması sayesinde sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayabilir ve nakliyat hizmetinizi uygun fiyata profesyonel olarak elde edebilirsiniz. Peki bunun için neler yapabilirsiniz?

Evden eve nakliyat planlaması – ilk adım:

Öncelikle kendinize bir taşınma programı yapın:

Bu programda, taşınma tarihiniz, mevcut adresinizde yapmanız gerekenler, taşınacağınız adreste yapmanız gerekenleri listeleyin. Örneğin, elektrik, su doğalgaz , tv, telefon vs. gibi aboneliklerinizi iptal edilmesi ve yeni adresinizde aktif edilmesi işlemlerini ve tarihlerini belirleyin.

Taşınma tarihinizi mümkünse hafta içi ve ay sonlarına yakın olmayan bir tarihte belirlemeye gayret edin. Bu tarihlerde yoğunluğun az olması sebebiyle daha uygun evden eve nakliyat fiyatı alırsınız. Bizden söylemesi… ????

Taşınacak eşyalarınızın envanterini çıkarın:

Ev taşınma planı
Ev taşınma planı

Envanter çıkarımı çok dikkat edilmese de oldukça önemli bir konudur. Mevcut adresiniz’deki taşınacak eşyalarınızın bir listesini çıkardıktan sonra, taşınacağınız adresiniz’deki yerleşim planını mutlaka yapın. gardolap , koltuk, vs eşyalarınızın ölçülerini alıp, yeni taşınacağınız adresinizde sorunsuz yerleşebileceği konusunda emin olun. Yeni adresinize gitmeyecek eşyalarınızı ayrı liste halinde belirleyin.

Bu eşyalarınızı nasıl değerlendireceğinizi kararını önceden vererek nakliyat esnasında bırakılacak başka bir adres varsa bunu not edin. Değerli eşyalarınızı, hassas eşyalarınızı, piyano vs gibi özel taşıma gerektirecek eşyalarınızı not edin.

Yeni adresiniz’deki hazırlığınızı tamamlayın:

Taşınacağınız yeni adresiniz’deki temizlik işlerinizi önceden yapın. Çünkü evden eve nakliyat hizmeti bir klonlama esasına göre yapılır ve eşyalarınız taşındıktan sonra yerleşim ve kurulum işlemleriniz de yapılacaktır.

Zaruri ihtiyaçlarınız olan elektrik, su gibi hizmetlerin aktif olduğundan ya da tarih itibari ile olacağından emin olun.
Bu basit gibi görünen hazırlıklar çoğu zaman yapılmaz ve evden eve nakliyat işlemi sadece bu sebeplerden ötürü çoğu kişi tarafından işkence haline gelir ve stres yapmanıza sebep olur.

Gözden kaçan bu küçük ayrıntılar, nakliye hizmetinizin sizin tarafınızdan yapılması gereken ve sorunsuz bir taşımacılık deneyiminin ilk adımlarıdır.

Evden eve nakliyat planlaması – ikinci adım:

Profesyoneli sorunsuz ve ekonomik bir nakliye hizmetinin ikinci adımı profesyonel bir nakliye firması seçimi ile başlar ve bu konuda seçim yaptıktan sonra yapabileceğiniz çok şey kalmasa da, nakliyat firmaları arasında tercih yapmadan önce yapabileceğiniz şeyler çoktur.

İşin bu kısmına geldiğinizde mantıklı, dikkatli ve sağduyulu bir tüketici olarak öncelikle kişisel kriterlerinizi elinizden geldiğince belirlemeye çalışın.

Biz burada kişisel kriterlerinizin haricinde belirlemeniz gereken evden eve nakliyat kriterleri ve bu konudaki önerilerimizi anlatmaya çalışacağız.
Buraya tıklayarak evden eve nakliyat firmaları seçimi ile ilgili kriterler ve önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x