Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar ?

Evden Eve Nakliye fiyat teklifi alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar;

Peki, bunun neden önemli? Başka bir eve taşınmadan önce genel olarak Ev taşıtmak isteyen bireylerin yaşadığı büyük problemlerden. biri Nakliye firması araştırması ve verdiği hizmetin kalitesi ile birlikte güvencesidir.

Bu Noktada ulutasnakliye.com Devreye girerek bireylerin fiyat karşılaştırması yaparak. daha önce firmanın sağladığı hizmet yorumları ve hizmet puanlarını karşılaştırarak. Gelen fiyat teklifleri analiz işlemlerinden sonra, En iyi seçim yapılarak. Ulutaş Nakliye aracılığı ile Güvenli bir hizmete sahip olur.

Taşınma Yapmadan Önce Bilmeniz gereken 15 şeyUlutaş Nakliyat ‘de evden eve nakliye ihalesi açarken nelere dikkat edilmelidir ?

 1. Taşınacağınız lokasyon (Adres ) kısmının doğru girilmesi
 2.  Taşınacağınız tarih aralığının 30 günden fazla olmamasına özen gösterilmelidir. Buna göre teklifler alındıktan ve anlaşma sağlandıktan. sonra belirtilen tarih aralığında Nakliye firmasına Net bir gün verilmelidir.
 3.  Taşınacak Evin Kaç odalı olduğu yanıtının doğru girilmesi bu seçenek doğru seçildiğinde en iyi fiyatlar sunulur
 4. Taşınacak evin kaçıncı katta ve ne şekilde eşyaların taşınacağı ile ilgili bilgilerin doğru girilmesi
 5. Eşyaların taşınacağı eve Kamyonun Kaç metre mininmum yanaşabildiği. tahmini olarak bir rakam girilmesi önemlidir.
 6.  Açıklama kısmına eşyalarınız hakkında bilgi verilmesi
 7.  Mutfak eşyalarının kimin paketleyeceği hakkında bilginin doğru girilmesi. (Genel olarak bu işlemi Nakliye firmasının yapmasını öneriyoruz.)
 8. En önemli hususlardan biri varsa Taşınacak Evin (Eşyaların) Resimlerinin yüklenmesi
 9. Varış Lokasyonun Doğru girilmesi önemli hususlar arasındadır. Ve diğer alanların eksiksiz bilgi girişleri sağlandığında en iyi fiyatı yakalama imkanı sizlere sunacaktır.

Neden Ulutaş Nakliyat Hizmet Almalıyım

 1. UlutaşNakliye.com Bünyesinde hizmet veren. Tüm firmaları sorgular ve Resmiyet olarak Hizmet verenler ile bağlayıcı bir sözleşmeye sahiptir.
 2. Taşınma öncesi ve sonrası tüm süreçleri titizlik ile takip eder, bir çok taşınmada. Nakliye hizmeti sağlayan firmaları taşınma gününde fiziki olarak hizmet kalitesini kontrol eder.
 3. UlutasNakliye.com üzerinden hizmeti satın aldığınızda. Kredi Kartı ile Taksit yada tek çekim olarak Güvenli bir ödeme hizmeti sunmaktadır.
 4. Ulutaş Nakliyat üzerinde hizmet veren tüm firmalar Özenle seçilmiş ve sürekli takibi yapılan firmalardır. bu sayede Güvenli ve Kaliteli bir hizmet’e Kavuşmuş olursunuz

Hizmet Bitiminde Nelere Dikkat etmeliyim?

 • Eşyalarınızın tamamını kontrol etmelisiniz herhangi bir aksi durum varsa Destek Panelinden. yada İletişim bölümünde yer alan WhatsApp numaralarımızdan bizler ile iletişim geçmelisiniz 0532 710 11 83
 • Firmayı kendi öz iradeniz ile puanlama ve yorumda bulunarak sizlerden sonra taşınacak diğer bireylere yardımcı olabilirsiniz
 • Taşınma işlemi bitmeden Kalan taşınma bedelinin ödemesini gerçekleştirmelisiniz.

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x