Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nedir

Evden eve nakliyat nedir sorusuna verilebilecek en kısa ve en iyi cevap. taşınacak eşyaların bulunduğu evden alınarak bir diğer adresteki eve götürülme işlemidir.

Fakat bu işlem sadece nakliye ile sınırlı olmadığı için, özel bir teknik beceri ve donanım gerektirmektedir. deneyimli, konusunda uzman, profesyonel ekipler tarafından yerine getirilmelidir. Çünkü nakliye yapılmadan önce eşyaların de-montajları yapılıp. mobilyalar, beyaz eşyalar ve diğer eşyaların cinsine uygun ambalaj malzeleri ile sarılıp paketlenmektedir.

Bu yöntem sayesinde eşyaların zarar görmesinin önüne geçilmiş olur. Gidilecek olan yeni adreste ise eşyalar koyuldukları ambalajlardan. çıkarılarak eşya sahibi tarafından gösterilen odalara monte edilmektedir. Daha önceden demonte edilen ürünlerin montajları yapılarak müşteriye verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılır

Profesyonel Nakliyat Nedir

Nakliyat denilince akla zaten ilk olarak evden eve taşımacılık gelmektedir. Bu sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın birçok yerinde de aynı şekilde yapılmaktadır. Yani en fazla tercih edilen nakliyat evden eve yapılan nakliyattır. Ne de olsa bir yıl içerisinde birçok farklı şehirden başka bir şehre bazı nedenlerden ötürü insanlar taşınmaktadır.

Örneğin bir yıl içerisinde birçok memur atama nedeniyle şehirlerarası taşınmak zorunda kalmaktadır. Hatta özel sektörde çalışan birçok kişi de çalıştığı firmanın onu farklı bir şehirdeki mağazasına atadığı için taşınmaktadır. Yani kısacası bir yıl içerisinde bu şekildeki taşıma işlerine genel olarak evden eve nakliyat da denmektedir.

Tabi bu tür nakliyat için yapılması gereken ilk şey kaliteli ve büyük bir firma ile anlaşmaktır. Ne de olsa şehirler arası nakliyat şehir içi yapılacak. her hangi bir taşımacılığa benzemez ve birçok farklı kriteri ve zorlukları bulunmaktadır. Bu yüzden fiyat konusunda da birçok farklı değişiklikler söz konusu olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Kural

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Yapıyoruz

Firma açısından bunun en büyük örneği yakıttır ve şehirlerarası yakıt şehir içine göre oldukça fazla. tüketileceği için fiyatlarda da artışlar olmaktadır. Bir diğer örnek de çalışacak olan işçi sayısıdır. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde daha fazla çalışanın işe dahil olması anlamına gelir. ve bu da fiyata ekleme noktasında dâhil edilir. Tabiki bunları konuşurken şu da unutulmamalıdır. şehirlerarası evden eve nakliyat yapılırken alanında. oldukça kaliteli ve büyük bir nakliyat firması ile çalışmak da son derece gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firması İçin Tecrübe Önemlidir

Ne de olsa yılların getirdiği tecrübe ve bünyesinde barındırdığı profesyonel kadrosu ile kusursuz bir hizmet. ancak kaliteli bir nakliyat firması ile mümkün olmaktadır.

Üstelik bununla birlikte tüm eşyalar için yapılan sigorta ile bütün eşyalar garanti altına alınmaktadır. ve bu sayede hiçbir müşterinin içine kuşku düşmemektedir. Hatta bazı kaliteli nakliyat firmaları personellerine. kendileri taşıma hizmeti için gerekli olan eğitimi vermektedirler ve neler yapmaları. gerektiği konusunda her bilgiyi onlara öğretirler.

Şimdi yeniden evden eve nakliyat nedir sorusundaki kriterlere dönecek olursak, bu konuda. yakıt ve çalışan sayısı haricinde bir takım farklı detaylar da bulunmaktadır. Bunlardan biri apartmanın kaçıncı katta olmasıdır. Bu fiyatı dairenin bulunduğu kata göre artmaktadır.

Örneğin zemin katta oturan bir kişi için kat ücreti hiç alınmamaktadır. Ancak katlar yükseldikçe fiyatlarda aynı oranda artış göstermektedir. Bir diğer taraftan dairenin kaç odalı olduğu ve her odada bulunan eşya türlerinin ne olduğu da son derece önem taşır.

Şehir İçi ve Şehir Dışı Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor

Örneğin koltuk takımları kaç tane ya da kendi aralarında kaç tane tekli veya üçlü koltuk var nakliyat firması bunu bilmek ister. ve bu da fiyatı değiştirir. Taşınacaklar içinde tabiki beyaz eşya olarak hangi tür beyaz eşyalar mevcut ve kaç tane oldukları da önemli bir noktadır. Bir diğer nokta ise her ne kadar alanında.

şehirlerarası evden eve nakliyat esnasında büyük ve kaliteli bir firma son teknoloji asansörlü taşımacılık sistemleri. kullansa da, apartmanın kendisine ait normal bir asansörü var mı yok mu bu fiyatta değişiklik yaratmaktadır.

nakliyat hizmeti veren firmamız bu alanda her zaman memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Özellikle de Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayan İstanbul’da evden eve taşımacılık her zaman dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Taşınmak amacıyla firmalarla görüşme yapan ve fiyat alan bireyler aslında fiyatlandırmanın ekspertiz süreciyle beraber sunulacağını unutmamalıdır. Eşyaların adeti ve bazı faktörlere göre fiyat belirlendikten sonra sözleşme imzalanarak taşınma süreci başlatılır.

İnstagram’ da Bizi Takip Ederek Günlük Yaptığımız Çalışmaları Görebilirsiniz 🙂

Nakliyat fiyatları konusunda her zaman esnek davranan şirketimiz talep ettiğiniz gün ve saatte adresinize gelerek taşıma hazırlıklarına başlar. Dilerseniz montaj ve demontaj gibi çalışmalar için de talep bildirebilirsiniz.

İstanbul ev taşımacılığı konusunda en uygun fiyat garantisini sunarken her zaman profesyonel bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Bu süreçte taşımayı gerçekleştirecek güvenilir araçlarımız ve yine taşınma sırasında kullanılacak asansörler de süreci hızlandıracak ve başarıyla sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Eşyalarınızın özenle paketlenip araca yerleştirilmesine kadar her konuda titizlikle çalışan firmamız, eşyalarınızın çizilmeye ve kırılmaya karşı özel koruma ambalajları ile korumaktadır.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız ekip ve kullandığı ekipmanlar sayesinde alanında kendi adını duyurmayı başarmıştır. Uzman çalışanlar ve ekiplerimize borçlu olduğumuz bu alanda onlarla birlikte el ele vererek evden eve nakliyat veya diğer taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

Sizde Böyle Kurumsal Bir Ev Taşıması İçin Fiyat Alın 🙂 İletişim Bilgileri

Ulutaş Nakliye

Ulutaş Nakliyat Firması , Olarak 1954 İstanbul Göztepe'de Kurulmuş ve İstanbul Bölgesi Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır

Benzer Nakliye Hizmetleri

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Taşıma deneyimi taşınmada yaşadığınız her hangi bir sorun var ise buradan bildirebilirsiniz.x